Close

De magie van Marokko | 4+ | zondag 13 februari | 11:00 uur | De Liedjestovenaar

De Liedjestovenaar komt aan in het kloppende hart van Marrakesh, het Djemaa El Fna plein, waar ze haar reis start door het muzikale landschap van Marokko. Ze wil ontdekken wat de betekenis is van een oude Arabische tekst, ooit gekregen als kind van haar moeder. Tijdens deze voettocht, ontmoet ze de meest uiteenlopende musici, die haar meenemen in de lokale muziekstijlen van het land. Iedere ontmoeting brengt haar steeds dichter bij de ontrafeling van de mysterieuze woorden.

De Magie van Marokko zoomt in op de magische aantrekkingskracht van de Noord-Afrikaanse cultuur, de muziek, de taal, de sfeer, de kleuren en de geuren. Opzwepend, poëtisch en bezwerend.


Wij willen graag dat iedere bezoeker ons theater met een goede ervaring verlaat. De theatermakers hebben deze voorstelling gemaakt voor kinderen vanaf 4 jaar. Jeugdtheater aan het Kanaal houdt zich aan deze adviesleeftijd. U kunt tijdens de voorstelling met uw baby of jongere kind in de foyer terecht. Tot slot heeft iedere bezoeker, ongeacht de leeftijd, een geldig toegangsbewijs nodig om een voorstelling te bezoeken.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp