Close

Soms gaat er wel eens iets mis. Dan doe je er alles aan om dat wat er misging op te lossen, maar zorgt juist dat ervoor dat er nog iets misgaat, zodat er al snel weer iets misgaat. In deze nieuwe voorstelling van Groen en Van Lien ligt de boodschap er dik bovenop: Zorg ervoor dat er nooit iets misgaat!

 

Theo en Irene hebben hun nieuwe buren, de Aretti’s, uitgenodigd voor een barbecue. Wanneer de klep boven de grill omhooggaat, denken de Aretti’s hun geliefde en vermiste konijn Murphy op het rooster te zien liggen. Theo en Irene proberen de buren te overtuigen van het misverstand. Maar al snel blijkt dat Theo en Irene hier te maken hebben met een invloedrijke maffiafamilie. Ze kunnen maar beter hun onschuld bewijzen en zorgen dat ze Murphy vinden. Maar dan treedt de wet van Murphy in: als er één ding misgaat gaat alles mis.

 

Al tien jaar maken Groen en Van Lien voorstellingen naar aanleiding van filmgenres. Dit keer zetten zij hun tanden in één van hun favoriete: de maffiafilm. Hier is ’ie eindelijk: Murphy. Een hilarische voorstelling, met eindeloze plottwists in een trechter van ellende.

 

Deze voorstelling is genomineerd voor de Niekie van den Berg-prijs die op 15 juni om 16.30 wordt uitgereikt. De prijs is vernoemd naar de bevlogen jeugdtheatermaakster Niekie van den Berg (1968-2016) en ondersteunt niet-structureel gesubsidieerde gezelschappen met een aanmoedigingsbedrag van € 2.500 ten behoeve van het maken van een nieuwe voorstelling.

Wij willen graag dat iedere bezoeker ons theater met een goede ervaring verlaat. De theatermakers hebben deze voorstelling gemaakt voor kinderen vanaf 8 jaar. Jeugdtheater aan het Kanaal houdt zich aan deze adviesleeftijd. U kunt tijdens de voorstelling met uw baby of jongere kind in de foyer terecht. Tot slot heeft iedere bezoeker, ongeacht de leeftijd, een geldig toegangsbewijs nodig om een voorstelling te bezoeken.

 

Foto: Huub van Lien